Turvalised jõulud

Kallis koostööpartner!

Tammeri meeskond algatas koostöös Päästeametiga sel suvel projekti „Turvalised jõulud“, mille raames soovime igal aastal vahetada välja ühe lasteasutuse uksed. See on meie poolne väike panus laste parema tuleviku heaks, millega soovime avaldada tänu oma koostööpartneritele ja klientidele. Aitäh, et aitate meil aidata!

Sel sügisel külastas Päästeamet lasteasutusi üle Eesti ning edastas meile nende asutuste kontaktid, kus on tehtud ettekirjutusi ustele. Sellel aastal osutus valituks Tallinnas Õismäel asuv Karikakra lasteaed, millel vahetame välja 5 välisust. Tegemist on rühmade juurde kuuluvate välisustega, mida lapsed igapäevaselt kasutavad. Oleme üheskoos rõõmsad päkapikud, kes aitavad luua ühe tõelise jõuluime praktilise kingituse näol. Kingime Karikakra lasteaiale uued uksed koos paigalduse ja lõppviimistlusega.

Kingituse üleandmisest valmistame koostöös Stuudiopunktiga väikese video, mille lõpus kuvaksime meeleldi oma koostööpartnerite logod. Selleks, et saaksime tänada ka teid, palun saatke oma logo katri.sosi@tammer.ee pealkirjaga Turvalised jõulud.