Avaleht > Uudised > Tammeri heategevusprojekt “Turvalised jõulud 2023”

Tammeri heategevusprojekt “Turvalised jõulud 2023”

Tammeri üheks põhiväärtuseks on turvalisus ning ettevõtte peamiseks sihiks muuta oma ustega maailma ohutumaks paigaks. Et aidata kaasa laste turvalisusele haridusasutustes, algatasime ühes Päästeametiga juba 6 aastat tagasi heategevusprojekti „Turvalised jõulud“, mille käigus kingime igal aastal ühele koolile või lasteaiale nõuetekohased tuletõkke avatäited.

Sel aastal sai projekt ette võetud eriti suurejooneliselt: Tapa vallas asuva Tamsalu Gümnaasiumi tuletõkkeuksed ei vastanud Päästeameti info kohaselt ei tuleohutus- ega evakuatsiooninõuetele. Tuletõkkesektsioonide terviklikkuse tagamiseks oli projekti käigus tarvis välja vahetada lausa 16 ust. Vahetasime Tammeri paigaldustiimiga välja õppehoone kolmel korrusel ja keldris asuvad tuletõkkeuksed. Koolimaja uut ning vana osa ühendav läbikäik sai ette neli EI60 tulepüsivusele ja S200 suitsupidavusele vastavat silemetallust. Keldrikorruse evakuatsioonikoridoridesse ja kolme korruse trepikodadesse sai paigutatud lisaks 12 klaasprofiilust, mis vastavad tulepüsivusele EI30 ja suitsupidavusele S200.

Uued sertifitseeritud uksed, mis on kooskõlas Päästeameti ettekirjutustega, tagavad turvatunde ligi 400-liikmelisele Tamsalu kooliperele. Tammeri jõulukingitus sai teoks tänu suure südamega koostööpartneritele, kes kõik otsustasid anda oma panuse koolilaste haridustee turvalisusesse: Stålprofil, Glassense, Vetrotech, Valnes, BK Eesti ja Päästeamet. Aitäh!

Päring/Tagasiside