Tule meile tööle

Miks Tammer?

Sujuva töö- ja pereelu korraldamiseks võimaldame töötajatele kaugtööd ning paindlikku töö- ja puhkeaja korraldust. 

Meil on kontoris olemas väike lastenurk ja tänu sellele ka võimalus vajadusel laps tööle kaasa võtta.

Töötaja-ja persõbraliku ettevõttena võimaldame töötajatele kaks korda aastas kollektiivpuhkust, peresündmuste puhul peame töötajaid ja nende peresid meeles (lapse sünd, 1. klassi minek jne). 
2019. a tunnustati meid töötaja- ja peresõbraliku tööandja hõbetaseme märgisega, mis omakorda kinnitab seda, et soovime olla ettevõte, kes väärtustab oma töötajat ja tema perekonda.

Meile on oluline meie töötaja tervis. Seetõttu panustame oluliselt töötaja vaimsesse kui ka füüsilisse tervisesse. Korraldame vaimse tervise koolitusi ja kõndimiskampaaniaid ning ühismatkasid, et hoida meie töötajate tervis tasakaalus.
Iga aastal pakume ettevõttes tõõtajatele gripi vastu vaktsineerimise võimalust. Lisaks on töötajatel võimalus valida tervisekindlustuse või sporditoetuse vahel, et panustada rohkem iseenda tervisesse.

Meie nr 1 väärtus on töötaja ja see on meie fookus juba alates värbamisest. Valime oma töötajaid hoolikalt ja lisaks oskustele hindame kõrgelt seda, milline inimene meie meeskonnaga liitub.
Meie töötajad on sõbralikud, hea huumorimeelega ning ühtehoidvad. Korraldame ühisüritusi osakonniti kui ka ettevõtte üleselt. Aasta tippsündmused on kindlasti ettevõtte suvepäevad ja jõulugala, mida hinnatakse kõrgelt ja oodatakse.

Meil on pidevalt arenev ja innovaatline töökeskkond. Panustame keskmisest rohkem efektiivsetesse töövahenditesse ja mugavasse töökeskkonda. Meil on mitu puhkeala, kus töötajad saavad mugavalt olla ja vabamas õhkkonnas kolleegidega suhelda.

Novembris 2023 avati Tammeri Akadeemia, kus tulevikus on plaanis läbi viia mitmeid töötajaid arendavaid koolitusi, korraldada praktilisi töötubasid, ettevõtte infopäevasid või muid olulisi sündmusi

Kogemuslood

Jane Reinaas

Finantsjuht

Mis on Sinu Tammeri lugu?

Tulin Tammerisse tööle 2007. a sügisel raamatupidajana ning tegin kogu ettevõtte raamatupidamist üksi. Vahepeal jäin lapsehoolduspuhkusele ning minu tagasitulekuks oli ettevõte kasvanud piisavalt, et tööle jäi ka mind asendanud raamatupidaja Malle ning minust sai pearaamatupidaja. Paralleelselt võtsin enda peale ka ERP peakasutaja rolli IT osakonnas. 2020. a tundsin, et oleks aeg veelgi edasi areneda ning pika kaalumise tulemusena võtsin vastu finatsjuhi vastutusrikka ameti. Nüüdseks oleme finantskosakonnas kolmekesi ja tunnen, et töö Tammeris on mul võimaldanud areneda nii ametialaselt kui inimesena. 

Kõige enam meeldib mulle siin äge asjatundlik seltskond ja soe õhkkond. Tunnen ka, et Tammer väärtustab inimest, märkab ja hoolib. Kuna elan ise Tallinnast eemal, olen väga rahul kaugtöö võimalusega – saan hoida kokku aega ning sõidukulusid ja paremini ühildada töötegemist eraeluga.

Kui Tammer oleks loom, siis milline?

Mõnus ja rahulik mõmmi, kes ülearu ei rabele, kuid teeb vajadusel ka kiiremaid liigutusi. Tammer on selline suuremat sorti tegelane: stabiilne ja turvaline kaisukaru, kes hoiab oma töötajaid nagu karubeebisid.

Räägi enda kohta üks põnev fakt, mida üldjuhul ei teata.

Olen tegelenud väga aktiivselt jahilaskmisega ning mul õnnestus ühes laskeharjutuses naiste arvestuses pälvida lausa eesti meistri tiitel.

Pavel Kazimirov

Vanemprojektijuht

Mis on Sinu Tammeri lugu?

Tammeris olen kokku töötanud juba 20 aastat. Alustasin oma teekonda projektijuhina. Kuna ettevõtte kasvades lisandus juurde üha enam kohustusi, olin mõnda aega nii projektijuht kui projektiosakonna juht. Nüüdseks on minust saanud vanemprojektijuht ja sellel ametikohal olen töötanud 10 aastat. 

Tammeri puhul meeldib mulle see, et siin ei ole kunagi igav – pidev firma kasv ja uuenevad lahendused loovad aina uusi väljakutseid, millele vastu astuda.

Kui Tammer oleks loom, siis milline?

Piison, kes paneb muudkui edasi nii, et tolmujutt järel. 

Mulle meeldib Tammerit võrrelda ka suursuguse kruiisilaevaga, mida on raske järsult pöörata, aga kursi muutmisel liigub ta kindlalt õiges suunas edasi ega manööverda niisama.

Räägi enda kohta üks põnev fakt, mida üldjuhul ei teata.

Mul on suur huvi kokkamise vastu, mis võib täita ka majatäie rahva soovid. Olen mitmel korral täielikult menüü kokku pannud ning toidu valmistanud näiteks Tammeri suusareiside seltskonnale.

Viktor Pobjaržin

Tehnoloog

Mis on Sinu Tammeri lugu?

2020. a märtsis tulin Tammerisse tööle painutuspingi operaatori ametikohale. Paari kuu pärast pakuti mulle laeva osakonna komplekteerija ametit, mis oli küll alguses veidi hirmuäratav, aga kohanesin kiiresti ning komplekteerisin uksi edukalt kuni 2021. a oktoobrini. Siis avanes võimalus asuda laevauste tehnoloogi ametikohale, mille võtsin hea meelega vastu, kuna soovisin edasi areneda ning aidata lahendada kitsaskohti, mida olin ise komplekteerimises töötades täheldanud. 

Tammeris kõnetab mind kõige enam stabiilsus, kindlustunne, enesearengu toetamine ning võimalus anda oma panus toodete arendamisel.

Kui Tammer oleks loom, siis milline?

Vastupidav, tugev ja edasipürgiv tiiger, kes ei karda väljakutseid. 

Räägi enda kohta üks põnev fakt, mida üldjuhul ei teata.

Olen mitmekülgne inimene ning võin vajadusel näiteks parandada elektroonikat, teha veetorutöid või valmistada õhtusööki.

Priit Peikel

ERP arendusjuht

Mis on Sinu Tammeri lugu?

Tammerisse tulin tööle 2013. a suvel ning algusest peale olen töötanud samal ametikohal: ERP arendusjuhina. Ettevõttes köidab mind kõige enam sõbralik meeskond, töökoha paindlikkus ning tööülesannete vaheldusrikkus – iga päev juhtub tööl midagi huvitavat.

Kui Tammer oleks loom, siis milline?

Jänes, kuna ta on õnnelik ja heatahtlik. Jänes sümboliseerib pikka eluiga ning saab paljudes olukordades ilusti hakkama.

Räägi enda kohta üks põnev fakt, mida üldjuhul ei teata.

Umbes 18 aastat olen mänginud klarnetit ja saksofoni.

Melissa Kiviraijuja

Personalispetsialist

Mis on Sinu Tammeri lugu?

Tammeri meeskonnaga liitusin 2023. a sügisel ning alustasin töötamist büroojuhina, kuid juba mõne nädala pärast tekkis võimalus karjääriredelil edasi areneda: täna olen personalispetsialist, kelle põhirõhk läheb tootmisele ning tootmistööliste heaolule. 

Hindan Tammeris enim seda, et siin on soe ning avatud suhtumine, lahendustele suunatud mõtteviis, pidev enesearengu võimalus koolituste näol ning minu jaoks kõige olulisem – tegemist on peresõbraliku ettevõttega, kus on paindlik tööaeg.

Mulle meenub ka üks vahva lugu pealkirjaga „Naised saunas koosolekul“, kus väga ägedad ideed ja toredad otsused planeeritavate ühisürituste kohta sündisid just saunalaval istudes.

Kui Tammer oleks loom, siis milline?

Härg! Härg hindab oma perekonda ning eraelu, kuid on ka väga koostöövõimeline ja usaldusväärne. Samuti näitab ta jõulisust, tagab turvatunde ning inspireerib kõiki enda ümber.

Räägi enda kohta üks põnev fakt, mida üldjuhul ei teata.

Paljud ei tea minu kohta fakti, et lisaks eesti keelele omandasin paralleelselt esimeseks kõnekeeleks ka vene keele, kuna alustasin oma lasteaiateed venekeelses lasteaias.