Avaleht > Uudised > Ennekõike ohutult ning iga päevaga üha kestlikumalt: Tammerisse jõudis keskkonnajaam

Ennekõike ohutult ning iga päevaga üha kestlikumalt: Tammerisse jõudis keskkonnajaam

Et oma tegevustega keskkonda võimalikult vähe mõjutada ning tagada ka töökeskkonna turvalisus, astusime edasi järgmise sammu kestlikkuse suunas. Meie hea koostööpartner Ragn-Sells tutvustas meile keskkonnajaama kontseptsiooni eesmärgiga koguda ohtlikke jäätmeid ohutult ning pikemalt mõtlemata otsustasime selle ka ellu rakendada.

Meie jaoks on keskkonnajaam oluline mitmel põhjusel:

⭕ Kõik ohtlikud jäätmed tühjendatakse perioodiliselt ohutusse jäätmejaama, seega on käitlusprotsess vastutustundlik ja turvaline.

⭕ Garanteeritud on kõrgekvaliteedilised ohutusmeetmed, sh topeltpõhi lekete vältimiseks, automaatne tulekustutussüsteem, samuti on jaama integreeritud ventilatsioonisüsteem, et vältida süttimisohtlike aurude kogumist ning plahvatusohtu.

⭕ Jäätmete käitlemine on tehtud võimalikult kasutajasõbralikuks: vaadid on jalaga avatavad ning jaama saab lihtsasti vastavalt käesolevale vajadusele ümber komplekteerida.

Lisaks oleme juurutanud tervikliku märgistamissüsteemi nii prügikonteinerite kui kogumispunktide juures, et tootmisjäätmete sorteerimine oleks läbipaistev ning üheselt mõistetav. Kõik ikka selleks, et jätkata samm-sammult oma teekonda võimalikult keskkonda säästva tootmise suunas.

Päring/Tagasiside