Tammer OÜ kontor viibib kollektiivpuhkusel 15.07 – 28.07.2024 ja tootmine 15.07 – 04.08.2024

Avaleht > Uudised > Kuu silmapaistvaim uks asub Tallinna Linnateatris

Kuu silmapaistvaim uks asub Tallinna Linnateatris

Tallinna Linnateatri suurejooneline renoveerimisprotsess on kohe-kohe lõpule jõudmas ning Tammer on hoone valmimisse panustanud kokku pea 150 uksega.

Üsna varsti näete juba suuremat fotogaleriid erinevatest Tammeri ustest värskelt valminud Linnateatris, kuid täna näitame teile vihjena ühte erilist ust: EI120 tulepidavusega tualettruumi ust. Esmapilgul võib tunduda, et tegu on puituksega, kuid tegelikult see nii ei ole.

Kuna hoone on suur ning rohkete keerdkäikudega, on eriti oluline, et uksed oleksid nii turvalised, kui vähegi võimalik. Et saavutada ülim turvalisus, ent säilitada siiski ajaloohõnguline disain, said Tammeri silemetallustele erikooskõlastusega paigaldatud uste ja akende renoveerimisettevõtte Scandinor OÜ poolt valmistatud puittahvlid. Võib julgelt ütelda, et oleme tulemusega väga rahul.

Vaata fotosid ehituste kaadritagustest ning peatselt jagame juba fotosid valmisprojektist ning ustest, mis tagavad turvalisuse nii näitlejatele, teenindavale personalile kui teatrikülastajatele.

Päring/Tagasiside