Avaleht > Uudised > Skandinaavia ehitusmaastiku turvaliseks kujundamine: 10 aastat koostööd JELD-WENiga

Skandinaavia ehitusmaastiku turvaliseks kujundamine: 10 aastat koostööd JELD-WENiga

Tammer külastas Taanis JELD-WEN Danmark A/S-i, et tutvuda nii nende müügi- kui projektijuhtimise poolega. Arutlesime muu hulgas oma senise koostöö sujuvust, uusi töösolevaid projekte ning seniseid suurimaid väljakutseid. Lisaks said meie müügi- ning tootmise esindajad JELD-WENi tootmist uudistada, et näha, kuidas on korraldatud puituste projektipõhine tootmine.

JELD-WEN on Tammeri pikaajaline suurklient, kellega koostöö sujunud väga meeldivalt juba üle kümne aast. Oleme üheskoos täitnud sadu projekte igal aastal. Kõige enam võib meie ühise töö vilju märgata Skandinaavia koolides ja haiglates. 

Nimelt on Skandinaavias nõue, et ohutuse huvides peavad koolides ja haiglates olema puitustel metall-lengid (kui midagi juhtuma peaks, peab ukseava vabaks ja terveks jääma). Seega võib paljudes riiklikes asutustes näha JELD-WENi puituste ümber Tammeri metall-lenge. Lisaks oleme suures mahus ühisprojektidesse tootnud ka oma silemetalluksi.

JELD-WEN on maailmas üks juhtivaid sise-ja välisuste ning akende ja nendega seotud ehitustoodete tootja ja levitaja. Ettevõttel on esindusi 16 riigis Euroopas ja Põhja-Ameerikas, kus töötab kokku üle 18 000 inimese. Nende pikaaegne kogemus ehitustoodete valdkonnas teeb ettevõttest Tammeri jaoks igati inspireeriva partneri ning loodame edukat ühist teekonda jätkata veel kaua.

Päring/Tagasiside