Tammer OÜ kontor viibib kollektiivpuhkusel 15.07 – 28.07.2024 ja tootmine 15.07 – 04.08.2024

Avaleht > Uudised > Stålprofil & Tammer: 25 aastat edukat koostööd

Stålprofil & Tammer: 25 aastat edukat koostööd

Pikaaegse koostöö juured küündivad tagasi aastasse 1998, mil omavahel varasemalt koostööd teinud Raigo Tammo onu Meinhard Tammo ning Stålprofil AB omanik Per-Uno Hafström otsustasid ärimaailmas käed lüüa. Nõnda saigi pikaaegne kahe pereettevõtte vaheline koostöö alguse.

Alustati vaikselt ja vargsi kõigest mõne profiililati tellimisega – sellest ajast saati on koostöö arenenud järjest tugevamaks ning püsivamaks. Lisaks ärisidemetele eristavad Tammeri ja Stålprofili koostööd ka ühistegevused väljaspool koosolekuteruume.

Teekond on olnud täis naeru, rõõmu ja meeldejäävaid hetki mõnusas seltskonnas. Olgu selleks siis linnaekskursioonid Rootsis ja Eestis, sõbralikud sulgpallimatšid, seiklused kardirajal või ühised einestamised – partnersidemed on olnud tugevad ka väljaspool äritegevusi.

Võib julgelt ütelda, Tammeri ja Stålprofili eduka koostöö alustalaks ongi professionaalsete äri- ja isiklike sidemete sulandumine. Tammeril on suur au olla tänaseks üheks Stålprofili suurklientidest: enamik meie tootmisüksuses valmistatavatest profiilustest on valmistatud just Stålprofili profiilidest. Lisaks sellele on Tammer ka ametlik Stålprofili terasprofiilsüsteemide esindaja Baltikumis.

Päring/Tagasiside