Avaleht > Uudised > Täielik privaatsus vaid ühe nupulevajutusega

Täielik privaatsus vaid ühe nupulevajutusega

Tammeril on hea meel tutvustada uut võimalikku lisa meie ehitusustele ja vaheseintele: Nutiklaasi. Läbipaistvad klaaspinnad muutuvad läbipaistmatuks vaid ühe klõpsuga (vähem kui 0,2 sekundiga), tagades vajaduse korral täieliku konfidentsiaalsuse.

Aga mis on täpsemalt nutikile? Kujutage ette futuristlikku lahendust, mis võimaldab teil kontrollida ukse- või aknaklaasi läbipaistvust elektriboolu abil. Nutikile on võimali hõlpsasti ümber lülitada läbipaistvast läbipaistmatuks ja tagasi läbi erinevate smart home süsteemide, seinalülitite, kaugjuhtimispultide, liikumisandurite, valgusandurite, taimerite, dimmerite jms.

Lisaks eelnevale tarbib uuenduslik tehnoloogia võimsust minimaalselt: nimelt 4-5W ruumeetri kohta tunnis ja seda ainult läbipaistvas olekus (võrdlusena võib välja tuua sülearvuti, mis tarbib 4-5W tunnis). Nutikilet annab kasutada kõiksugu erinevate kujuga klaaspindadel (ümmargused, kandilised, kumerad jne), mille puhul kardinad on kas ebapraktilised või ebamugavad kasutada.

Nutikile eelised:

⭕ Hetkega tagatud privaatsus vaid ühe nupuvajutusega

⭕ Pikk eluiga – üle 12 aasta

⭕ Blokeerib UV- ja infrapunakiirust, kaitstes seeläbi mööblit pleekimise eest

⭕ Ei tõmba tolmu ligi, vaid oma staatilise laenguga tõrjub seda

⭕ Toimib kaitsekilena, hoides klaasikilde akna purunemise korral koos

⭕ Võimalik lihtsalt eemaldada (nagu telefoni ekraanikilet)

Nutikile on võimalik integreerida pea iga Tammeri klaasiga ukse, akna või vaheseina külge. Testisime isegi läbi nutikile paigaldamise RP Fineline 70 uuenduslikku profiilisüsteemi – niivõrd kitsa profiillati puhul polnud see lihtne ülesanne, kuid tulemus räägib iseenda eest.

Nutikilega on võimalik lähemalt tutvuda siin.

Päring/Tagasiside