Avaleht > Uudised > Tammer kinkis Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumile heategevusprojekti raames uued tuletõkkeuksed

Tammer kinkis Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumile heategevusprojekti raames uued tuletõkkeuksed

Juba alates 2018. aastast on Tammer koostöös Päästeametiga viinud läbi heategevusprojekti „Turvalised jõulud“.  Soovime muuta maailma turvalisemas paigaks ning mõeldes laste turvalisusele oleme igal aastal ühele haridusasutusele kinkinud nõuetekohased tuletõkke avatäited.

Heategevusprojekti käigus on eelnevatel aastatel endale uued tuletõkkeuksed saanud juba Vihasoo, Värska ja Tallinna Karikakra lasteaed ning Kahtla Lasteaed-Põhikool.

Projekti viiendal aastal viis tee meid Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumisse. Koolihoone rekonstrueerimise käigus olid paraku paigaldamata jäänud tuletõkkeuksed, mistõttu tegigi Päästeamet koolile ettekirjutuse tuletõkkesektsioonide puuduste osas.

Tammeri tiim võttis ette reisi Saaremaale ning paigaldas koolimajja kokku 9 uut 60-minutilise tulekindlusega ust. Vahetasime tulekindlate silemetalluste vastu välja õpitoa ja söökla vanad puituksed. Täiesti uue ilme said ka evakuatsoonitrepikodadesse avanevad saaliuksed. Saalikompleksi  sai paigaldatud kaks paarisust ning kaks ühelehelist silemetallust. Uued uksed on varustatud evakuatsiooni sulustega, et tagada hädaolukorras hoonest väljumise ohutus. Tagumises evakuatsioonitrepikojas sai välja vahetatud treenerite toa uks.

Soovime tänada oma sponsoreid ja koostööpartnereid, kelleks olid Valnes, LukuCentrum ja Päästeamet. Üheskoos tõime jõulurõõmu Kuressaare väikestele ja suurtele õpilastele ning muutsime haridustee turvalisemaks!

Päring/Tagasiside