Avaleht > Uudised > Tammer korraldas Päästeameti järelvalveinspektoritele sisuka tuletõkkeuste õppepäeva

Tammer korraldas Päästeameti järelvalveinspektoritele sisuka tuletõkkeuste õppepäeva

Tammer on Päästeametiga koostööd teinud juba üle kuue aasta. Kui siiani on ühised toimetamised päädinud heategevusprojektiga, mille käigus kingime igal aastal ühele haridusasutusele nõuetekohased tuletõkkeuksed, siis sel aastal oleme alustanud juba laiaulatuslikumat koostööd.

Esmaspäeval viisime Tammeri Akadeemias läbi sisuka tuletõkkeuste õppepäeva Päästeameti ohutusjärelvalve inspektoritele. Rääkisime lugusid elust enesest – Meie projektijuht Pavel Kazimirov jagas oma kogemusi praktiliste näidete näol ning selgitas, kuidas tuvastada tuletõkkeuste sobivust ning kuidas märgata ka toodete kitsaskohti.

Seejärel näitas arendusosakond inspektoritele oma tootearendusprotsessi – kuidas üldse sünnib üks eriliste omadustega uks ning millised katsed see läbima peab, et vastata kõikidele nõudmistele ja standartidele?

Lisaks demonstreerisid Tanel Vaarmets ja Janek Lussmaa külalistele korrektset tuleuste paigaldust ning järelhooldust.

Loomulikult viisime oma külalised ka Tammeri tootmist uudistama, et lisaks teoreetilisele osale näeksid nad ka oma silmaga, millest need tuletõkkeuksed siis täpsemalt koosnevad ning kuidas neid valmistatakse.

Koolitus osutus nii menukaks, et viisime seda läbi juba teist korda ning kolmas 30-pealine grupp on veel ühele õppepäevale tulemas juuni alguses.

Päring/Tagasiside