Avaleht > Uudised > Tammer nihutas tulekindlate uste standardmõõtude piire

Tammer nihutas tulekindlate uste standardmõõtude piire

Eelmisel kuul viis meie arendusosakonna järjepidev töö tuleuste standardmõõtude kahandamise suunas edukate EN1634-1 testitulemusteni.

 EI230 ja EI260 kaheleheliste terasprofiiluste osas saavutasime tulekatses vastupidavuse järgmiste mõõtude puhul:

⭕ Klaasi minimaalne laius vähendatud 100 mm-ni (vastavalt EN15269-5 standardile p.1.3. EI-uste puhul on võimalik laiust vähendada kuni 250 mm-ni)

⭕ Mitteklaaspaneeli minimaalne laius on vähendatud 210 mm-ni (vastavalt EN15269-5 standardile p.G.2 on võimalik laiust vähendada kuni 250 mm-ni)

See saavutus annab meile võimaluse integreerida oma toodetesse ilma lisakatsetusteta tulekindlaid klaas- ja mitteklaasitud paneele, mille mõõtmed on väiksemad kui standard lubab. Meil on hea meel  pakkuda ainulaadset lahendust, mis meie teadmiste kohaselt on selles valdkonnas hetkel veel konkurentsitu.

See läbimurre ei ole võit ainult meile, vaid ka meie klientidele, kes otsivad pidevalt tipptasemel uuenduslike disainlahendustega tuletõkkeuksi. Innovatsiooniteekonna jätkamine on pidev protsess, mille käigus Tammer soovib edaspidigi anda endast parima, et arendada ja tarnida tooteid, mis nihutavad tööstuse norme.

Päring/Tagasiside