Tammer OÜ kontor viibib kollektiivpuhkusel 15.07 – 28.07.2024 ja tootmine 15.07 – 04.08.2024

Avaleht > Uudised > Tammeri Akadeemia – paik, kus innovatsioon kohtub teadmistega

Tammeri Akadeemia – paik, kus innovatsioon kohtub teadmistega

Esimesel novembril avasime piduliku tseremooniaga Tammeri Akadeemia uksed: punase silemetall-lindi lõikasid läbi Tammeri nõukogu esimees Raigo Tammo ning Tammeri juhatuse liikmned Anti Tammo ja Erkko Linnas.

Uute teadmiste poole püüdlemine ning kogemuste vahetamine on edu ja kasvu saavutamise alustalaks. Seetõttu saigi asutatud Tammeri Akadeemia: eesmärgiga pakkuda inspireerivaid võimalusi nii Tammeri töötajatele kui ka klientidele, koostööpartneritele ning üliõpilastele. Meie avar loengusaal võimaldab läbi viia kõiksugu erinevaid infopäevi, koolitusi ning ka erinevaid tehnoloogilisi töötubasid.

Lisaks loneguruumile saab Tammeri Akadeemias astuda sisse ka arendusosakonna katsetuste ruumi, kus tooteid parimate omaduste saavutamiseks igapäevaselt testitakse, et pakkuda klientidele parimat võimalikku kvaliteeti.

    Pilgu saab peale heita ka Tammeri näidisustele, et saada hõlpsamini aru meie toodete variatiivsusest ning põnevatest funktsioonidest ja erilahendustest. Pärast avamistseremooniat ning tordi söömist said Tammeri Akadeemia värsked ruumid elu sisse kontoritöötajate infopäevaga. See on aga alles algus ning õige pea on akadeemia ruumides ees ootamas juba mitmeid üritusi. Ootame huviga, milliste põnevate teadmiste ning koostöövõimaluste juurde tee meid viib.

    Päring/Tagasiside