Tammer OÜ kontor viibib kollektiivpuhkusel 15.07 – 28.07.2024 ja tootmine 15.07 – 04.08.2024

Avaleht > Uudised > Tammeri emafirma TIFC pälvis Security Summit’il küberrindliku ettevõtte preemia

Tammeri emafirma TIFC pälvis Security Summit’il küberrindliku ettevõtte preemia

Meil on suur rõõm teatada, et Tammeri emaettevõte TIFC kutsuti Security Summit 2023 küberturbe-teemalisele konverentsile jagama oma kogemusi küberrünnakuga silmistsiseismisest.

Aasta alguses tabas TIFC-i tütarfirmasid Tammerit ja Estancit küberrünnak, millega toime tulles selgus, kui oluline on küberjulgeoleku väljakutseid avalikult arutada, kuna teema on nii Eestis kui ka ülejäänud maailmas tegelikult võrdlemisi tavaline. Nimelt on küberrünnakute alla sattunud väga paljud erinevad ettevõtted, küll aga ei ole sellest eriti avalikult räägitud. Kui aga antud teema maha vaikitakse, julgustab see küberkuritegevust veelgi, kuna tekib arusaam, et tegevusel justkui tagajärgi ei olegi. Tegelikult on aga tegemist täiesti tavalise vargusega.

Tammeri, Estanci ja TIFC lugu heidab valgust selliste juhtumite ühisosale ning rõhutab vajadust ennetava ja läbipaistva lähenemise järele küberturvalisuse valdkonnas.  Loodame, et ka teised ettevõtted omandasid meie kogemuse läbi mõne õppetunni ning said juurde julgust, et asjadest rääkida.

Suureks üllatuseks pälvisime ka auhinna, mis anti välja esmakordselt ning oli loodud just meie eeskujul – „Küberrindlik ettevõte 2023“. TIFCI-il, Tammeril ja Estancil on uhke tunne olla küberturbe valdkonnas teenäitaja ning kuulda, et meie lugu läks inimestele korda. 

Päring/Tagasiside