Avaleht > Uudised > Tammeri ja Preconali ühine panus Rootsi ehitusmaastiku kujundamisse

Tammeri ja Preconali ühine panus Rootsi ehitusmaastiku kujundamisse

Hiljuti võõrustasime Tammeris oma kauaaegset partnerit Preconali: üheskoos vaatasime tagasi oma varasemale koostööle, mida on kokku saanud juba üle kümnendi. Erilinse fookuse pöörasime viimaste aastate peamistele väljakutsetele ning arutlesime ka tulevasi väljavaateid aastaks 2024 ja sealt edasi.

Vaatamata väljakutsetele, mis on põhjustatud Rootsi ekspordituru hiljutisest madalseisust  ja rootsi krooni kursist, mis soosib pigem kohalikke tootjaid, oleme täielikult pühendunud oma tipptasemel standardite säilitamisele ning Tammeri kvaliteetsete metalluste tarnimisele koos Preconali teadmistega laialt levinud ukse-, akna- ja fassaadilahenduste valdkonnas.

Preconali 40 aastat tööstuslikku kogemust, keskendudes eelkõige alumiiniumustele ja klaasfassaadidele, on garanteerinud nende edu turul. Ettevõtte pühendumus jätkusuutlikkusele ühtib meie endi väärtustega ning anname ühiselt endast parima, et oma mõju ümbritsevale keskkonnale minimeerida.

Galeriist saate uudistada valikut Tammeri ja Preconali koostöös valminud referentsprojektidest: Ålstaskolan, Bobergskolan and Sylteskolan.

Päring/Tagasiside