Avaleht > Uudised > Tammeri Roheklubi esmakohtumine: samm-sammult kestlikuma tuleviku suunas

Tammeri Roheklubi esmakohtumine: samm-sammult kestlikuma tuleviku suunas

Meie kestlikkuse spetsialisti Stina Silluste algatusel sai asutatud Tammeri Roheklubi, mille eesmärgiks on ühiste jõupingutustega nii meie ettevõtte igapäevastes tavades kui ka ümbritsevas keskkonnas ellu viia positiivseid muudatusi. Esimese kutse peale oli kokku kogunenud 12 töötajat, igaüks neist valmis andma oma panuse maailma jätkusuutlikkusse.

Esimeseks suuremaks projektiks saab olema ühine talgupäev mai alguses, mil paneme üheskoos käed külge Tammeri roheala valmimisse. 🔨 Plaanime ise valmis teha mõnusa väliala, kus kolleegide seltsis aega veeta ning kohvipauside ajal päikesepaistet ning värsket õhku nautida.

Esimeses etapis loodame valmis ehitada terrassi ning meisterdada ja paigaldada puude otsa lindude pesakastid. Edaspidi keskendume juba istumisalade loomisele ning lillekastide paigaldamisele.

Kuid see kõik on alles algus! Tammeri Roheklubi eesmärk on fookusesse tuua roheteemad ka väjaspool ettevõtte põhitegevusi ning kaasata võimalikult palju töötajaid erinevatesse kogukondlikesse projektidesse. Missiooniga suunata kollektiivi kestlikumale elule ning visiooniga kaasata 2030. aastaks oma tegevustesse 50% töötajatest, soovime olla tööstussektoris eeskujuks ning julgustada ka teisi ettevõtteid teemale tähelepanu pöörama.

Päring/Tagasiside