Avaleht > Uudised > Tammeri TalTechi kevadise konkursi stipendiumid said pidulikult üle antud

Tammeri TalTechi kevadise konkursi stipendiumid said pidulikult üle antud

Eelmisel nädalal leidis aset pidulik aktus, kus Tammeri juhatuse esimees Erkko Linnas ja personalijuht Elen Lamp andsid noortele talentidele üle kevadise stipendiumikonkursi stipendiumid.

Tammer osales TalTech Arengufondi poolt korraldataval stipendiumikonkursil esimest korda ning andis välja kaks stipendiumit. Meil oli hea meel näha, kuivõrd palju avaldusi meile laekus. Lugesime huviga noorte esseesid ning motivatsioonikirju. Väga keeruline oli nende hulgast seda ühte ja õiget välja valida ning kutsusime mitmed kandidaadid järgmisse vooru vestlusele.

Ühe Tammeri stipendiumitest pälvis tootearenduse ja tootmistehnika magistrant Kristjan Taimla, kes võtab lisaks õpingutele aktiivselt osa ka tudengivormeli projektist, juhtides 70-liikmelist meeskonda. Tema sõnul annab stipendiumi pälvimine tudengitele indu veel julgemate väljakutsete vastuvõtmiseks.

Äriinfotehnoloogia bakalaureuseõppe stipendiumi puhul osutus valituks Markus Soodla, kes alustas programmeerimisega juba keskkoolis, on osalenud mitmetel rahvusvahelistel võistlustel, tegutseb paralleelselt mitmete meeskonnaprojektide kallal ning lisaks kõigele eelnevale on tegev ka väga paljudel spordialadel.

Loodame, et meie otsus panustada kogukonda ning toetada noori andekaid erialaeksperte aitab neil oma õpinguid jätkata ning seeläbi ka oma tulevikku kujundada.

Täname väga kõiki, kes saatsid oma avaldused ning soovime teile õpingute jätkamiseks palju edu! Ootame teid taas kandideerima tulevastel aastatel ning oleme kindlad, et paljudega teist Tammeri teed veel kunagi ristuvad!

Päring/Tagasiside