Avaleht > Uudised > Tammeri uksed Celebrity Ascent kruiisilaeval

Tammeri uksed Celebrity Ascent kruiisilaeval

Tammeri esimene otsekoostöö Chantiers de l’Atlantique Shipyardiga on olnud edukas ning valmis on saanud kruiisilaev Celebrity Ascent, mida Tammeri merendususte tiim Prantsusmaale Saint-Nazaire linna vaatama sõitis.

Tammer panustas eksklusiivse kruiisilaeva valmimisse 400 projektipõhise uksega, mida võib leida nii avalikelt aladelt kui ka meeskonnaruumide eest. Lisaks tootsime laeva tarbeks ka mõned eriuksed.

Viietärni kruiisilaev Celebrity Ascent on Celebrity Cruises laevaettevõtte värskeim ning innovaatilisim pereliige ning on juba praeguseks pälvinud rohkelt auhindu. Laeval on 32 erinevat restorani, baari ja salongi, sealhulgas idülliline basseinidega katuseaed, kust avanevad vaated on hingematvad. Uhke kruiisilaev hakkab seilama nii Euroopa kui Kariibi meredel.

Chantiers de l’Atlantique omab märkimisväärset laevaehtiuse ajalugu, mis ulatub koguni 160 aasta tagusesse aega. Olgu tegu kruiisi- või mereväelaevade ehitamisega või hoopiski avamere tuuleparkide elektrialajaamade projekteerimisega – CDA-l on kõige selle tarbeks pikaajalised teadmised ja oma eriala parimate professionaalide oskused.

Koostöö CDA-ga on olnud võimalusterohke põnev teekond, mis on aidanud Tammeri laevaosakonnal oma tehnilisi oskusi veelgi edasi arendada ning uusi teadmisi omandada. Oleme tänulikud usalduse eest ja loodame, et meid seidab CDA-ga koos ees veel pikk teekond.

Päring/Tagasiside