Avaleht > Uudised > Tammeri värsked muljed kruiisilaevade interjööride Londoni messilt!

Tammeri värsked muljed kruiisilaevade interjööride Londoni messilt!

Londonis leidis 29.-30. novembril aset Cruise Ship Interiors Expo, kus Tammer osales Estonian Marine and Manufacturing Initiative ühisboksiga ning demonstreeris poleeritud roostevabast terasest klaasprofiilust Dormakaba ajamiga.

Nii meie arendus- kui müügiesindajatele avanes messil võimalus pidada kaasahaaravaid vestlusi nii praeguste klientide ja tarnijatega kui ka uute võimalike koostööpartneritega. Äärmiselt suur au oli EMI väljapaneku juures kohtuda ka Eesti suursaadiku Viljar Lubi ja EASi esindajaga Suurbritannias Andreas Heiki Pantiga: ühiselt sai arutletud Tammeri tulevikuväljavaadete üle Ühendkuningriigis.

Oleme tänulikud kõigile sisekujundajatele, laevaehitajatele, materjalitarnijatele ja meie EMI koostööpartneritele jätkuva elava huvi eest meie uste vastu! Tammeril on hea meel näha, et EMI on võtnud südameasjaks tutvustada Eesti ettevõtteid merendussektoris ja julgustada antud valdkonnas ka Eesti ettevõtete koostööd.

CSI Expo andis Tammeri tiimile hindamatu kogemuse, pakkudes professionaalseid teadmisi oma ala liidritelt, aidates suurendada võrgustikku merenduskogukonnaga ning  nautida enam kui 200 disainistuudio, laevatehase ja interjööritarnija väljapanekuid.

Päring/Tagasiside