EI₂90 tuletõkkeuks

Terasprofiilidest tuletõkke- ja suitsutõkkeuksi kasutatakse tuletõkkesektsioonide vaheliste ustena tööstushoonetes, elamutes ja kontorihoonetes, kus tuletõkkeuksed peavad vastama nõutud tulekindlusklassile.

Toode vastab standardile EN 14351-1 ja EN16034.

Toode vastab Rootsi tüübiheakskiidu dokumentatsioonile 0336/03 (RISE).

Suitsutõke Sa/S200, tuletõke EI₂90

Tuletõkkeustele on võimalik lisada erinevaid omadusi (helitõke, sissemurdmiskindlus, välisukse omadused jne). Täpsema info saamiseks palume pöörduda Tammeri müügiosakonda.

EI₂90 tuletõkke profiilukse ning klaasiliistu mõõdud ja kuju genereeritakse vastavalt kliendi vajadusele ning tootmise võimekusele. Täpsema informatsiooni saamiseks palume pöörduda Tammeri müügiosakonda.

Tooted on valmistatud SP700 seeria terasprofiilidest, mis on valmistatud töötlemata, tsingitud või happekindlast roostevabast terasest EN 1.4404 (ASTM 316L, SS 2348).

Klaasiliistud on valmistatud tsingitud või roostevabast terasest. Klaasiliistudel on varjatud kinnitus ja need on erineva laiusega, et sobitada erineva paksusega ja vastava tuletõkkeomadustega klaasi.

Lengi sügavus on 90mm.

Uksekomplekti värvitoone on võimalik valida erinevate märg- või RAL värvitoonides, samuti on võimalik terasuksi tellida roostevabast terasest.

Võimalik lisada erinevaid mehaanilisi- ja elektrilisi lukustuslahendusi ning ukseautomaatikat ja muid tarvikud.

Kus me seda kasutanud oleme

No data was found