Avaleht > Uudised > Turvaline töökeskkond: Kas sinu tuletõkke- ja evakuatsiooniuksed on töökorras ja hooldatud?

Turvaline töökeskkond: Kas sinu tuletõkke- ja evakuatsiooniuksed on töökorras ja hooldatud?

Ettevõtetes, kus töötab kümneid või suisa sadu inimesi, on turvalisus ülimalt tähtis. Elude päästmisel on esmatähtsad just tuletõkke- ja evakuatsiooniuksed, mis peavad ohuolukorras toimima laitmatult.

Miks on tuletõkke- ja evakuatsiooniuksed kriitilise tähtsusega?

Tuletõkke- ja evakuatsiooniuksed peavad alati toimima veatult, et ohuolukorras tagada tõhus evakuatsioon ning tõkestada tule, suitsu ja kuumuse levik. Kui uste avanemine või sulgumine on ohuolukorras häiritud, pole neil tavauste ees mingeid eeliseid ning see võib tõsiselt ohustada hoones viibijate elu ja tervist.

Korrapärane hooldus ja remont

Et uksed toimiksid parimal võimalikul viisil, vajavad nad korrapäraselt kvaliteetset hooldust ning vajadusel ka remonti. Eriti tuleb seda silmas pidada tööstushoonetes ja suurtes kontorites, kus evakuatsiooniteedele ja tuletõkkesektsioonidesse jääb palju avatäiteid, millest igaüks peab toimima tõrgeteta. Tuletõkke- ja evakuatsiooniuksi peaks hooldama vähemalt kaks korda aastas, lisaks tuleks evakuatsiooniuksi kontrollida veel iga kolme kuu tagant.

Kuidas saab Tammer aidata?

Tammeri meeskond pakub tipptasemel hooldust ja remonti sõltumata sellest, kas tegu on Tammeri enda toodangu või mõne muu tootja uksega. Et uksed tagaksid turvalisuse ja säilitaksid omadused võimalikult pikaks ajaks, viiakse kõik hooldus- ja parandustööd läbi vastavalt sertifitseerijate nõuetele. Pakume ka tootja poolt heaks kiidetud suluseid ning teisi ukse- ja hooldustarvikuid.

Loe tervet artiklit Postimehest.

Rohkem informatsiooni uste hoolduse ja paigalduse kohta ning ka vajalikud kontaktid leiab SIIT.

Päring/Tagasiside