Plahvatuskindlad uksed

Plahvatuskindlaid hingedega uksi (EXR1-EXR5) kasutatakse kõrge riskiga piirkondades, kus nad kahandavad võimalikul plahvatusel tekkivaid tagajärgi, vähendades nii materiaalset kui ka mittemateriaalset kahju.

Süsteemid on testitud vastavalt standardile SS-EN 13124-2 või EN 14351-1  ja klassifitseeritud vastavalt standardi SS-EN 13123-2 nõuetele, klassiga EXR1–EXR5. Testid on läbi viidud ka vastavalt standardile ISO 16933. Vastupidavusklass EXV 15 (E).

Uksekomplektile deklareeritakse nõuded vastavalt sihtturu ja kliendi nõuetele. Võimalik on lisada erinevaid omadusi (välisukse omadused, helitõkke, suitsu- ja tuletõkke, sissemurdmis- ja kuulikindlus, evakuatsioon jm.). Täpsema info saamiseks pöördu Tammeri müügiosakonda.

Tooted on valmistatud SP500 seeria terasprofiilidest, mis on valmistatud töötlemata, tsingitud või happekindlast roostevabast terasest EN 1.4404 (ASTM 316L, SS 2348). Profiilid on tugevdatud vastavalt nõutud plahvatuskindlusklassile.

Klaasiliistud valmistatud tsingitud või roostevabast terasest ning neil on peidetud või läbivate kruvidega kinnitus. Klaasiliistud erineva laiusega, et sobituda erineva paksusega vastava plahvatuskindlusklassiga klaasiga.

Lengi sügavus sõltub kasutatud profiili seeriast ja on alates 65mm kuni 110mm.

 

Uksekomplekti värvitoone on võimalik valida erinevate märg- või RAL värvitoonides, samuti on võimalik terasuksi tellida roostevabast terasest.

Võimalik lisada erinevaid mehaanilisi- ja elektrilisi lukustuslahendusi ning ukseautomaatikat ja muid tarvikud.

Kus me seda kasutanud oleme

No data was found